Jeśli centrala telefoniczna kojarzy Ci się ze starszą panią siedzącą za konsolą z mnóstwem przycisków, oznacza to tyle, że nie poznałeś jeszcze możliwości, które daje nowoczesna centralka VoIP. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom teleinformatycznym, które zapewni Ci SPIKON, możesz znacznie zwiększyć wydajność obsługi połączeń telefonicznej w swojej firmie, jednocześnie redukując wydatki na ten cel. Marzy Ci się tanie call center lub po prostu chcesz zautomatyzować proces przekierowań połączeń w firmie? Jeśli tak – jesteśmy do dyspozycji.

Dla kogo centralka VoIP to dobre rozwiązanie?

Telefonia VoIP stwarza duże możliwości biznesowe dla firmy każdej wielkości. Niezależnie od tego, czy prowadzisz niewielką firmę i interesuje Cię proste menu IVR czy też możliwość nagrywania połączeń, czy też chcesz zbudować zaawansowany system obsługi klienta – z możliwością odbioru i automatycznego wykonywania połączeń – my zagwarantujemy Ci system dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb oraz celów biznesowych.

Zbuduj profesjonalne i tanie Call Center

Call center pozwoli Ci efektywniej realizować cele marketingowe firmy, a przy tym zapewni fachową obsługę Twoim Klientom – pomoc techniczną, dostęp do informacji o usługach i produktach czy możliwość ekspresowego złożenia zamówienia. Możliwości jest wiele. A jeśli w Twojej firmie znajdzie się centralka VoIP, masz pewność, że każde połączenie będzie zrealizowane:

  • bez zakłóceń i trzasków,
  • na rozsądnych warunkach finansowych,
  • w prostym w obsłudze systemie – dostępnym także w chmurze.

Nie obawiaj się, że telefonia VoIP ustąpi pod jakimkolwiek względem tradycyjnej telefonii stacjonarnej. Wręcz przeciwnie, tanie call center z nami oznacza również doskonałą jakość i maksimum oszczędności.

Funkcjonalność i brak kosztów instalacyjnych

Korzystając z rozwiązań, jakie oferuje telefonia internetowa i systemu wirtualnej centrali w chmurze, możesz niskim kosztem stworzyć zaawansowane centrum dowodzenia. A to wszystko bez ponoszenia kosztów związanych z instalacją specjalistycznych urządzeń, ciągnięcia kilometrów okablowania. Dzięki nam, połączenia VoIP możesz realizować także za pośrednictwem komputera – wystarczy, że masz dostęp do dobrego łącza internetowego. Tyle wystarczy, by zapewnić swojej firmie tanią i niezawodną komunikację telefoniczną z całym światem!

Jeśli chcesz poznać bliżej możliwości, jakie da Ci centrala VoIP i chcesz się dowiedzieć, jak z niej skorzystać – po prostu skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci dostęp do pełni informacji na temat oferty. Pamiętaj, że u nas każdy Klient może oczekiwać usług szytych na miarę.

Zadzwoń lub zarejestruj się i przekonaj się na własną rękę!