Telefon przez internet

Chcesz rozmawiać z całym światem, a także z bliskimi na terenie kraju, korzystając z możliwości, jakie daje Ci Internet? To dobra decyzja! Telefonia internetowa pozwala bowiem połączyć się na wiele sposobów – zarówno dzwoniąc na tradycyjne numery, jak i do posiadaczy komunikatorów internetowych prosto, z wysoką jakością dźwięku rozmowy oraz, co najważniejsze – niedrogo. Dlatego też warto skorzystać z tego rozwiązania. A jeśli szukasz naprawdę nowoczesnych rozwiązań – postaw na ofertę SPIKON. Z nami telefon przez Internet będzie prawdziwą przyjemnością.

Jak działa telefon przez Internet? Podstawą jest technologia VoIP, a więc Voice over Internet Protocol. Dzięki niej, można swobodnie łączyć się z rozmówcami – tak tymi, którzy korzystają ze standardowych telefonów, jak i tymi, którzy łączą się za pośrednictwem komputerów PC, laptopów czy też tabletów i innych urządzeń mobilnych.

Telefonia internetowa ma wiele zalet. Przede wszystkim:

  • do jej montażu nie potrzeba kilometrów kabli i dodatkowej instalacji – wystarczy prosta bramka VoIP, która połączy telefon z infrastrukturą telefonii online i umożliwi wykonywanie „standardowych” połączeń za pośrednictwem Internetu,
  • jest tania – połączenia realizowane wewnątrz sieci niejednokrotnie są bezpłatne, a te realizowane na telefony – dostępne w stawkach niższych niż u tradycyjnych operatorów
  • jest prosta w obsłudze – można dzwonić tak jak przy korzystaniu z usług standardowych operatorów, bądź wykorzystać specjalne aplikacje internetowe dostępne tak na komputery, jak i urządzenia mobilne, a więc smartfony czy tablety – a to oznacza swobodę komunikacji w każdym miejscu z dostępem do Internetu,
  • zapewnia najwyższą jakość dźwięku – także tego HD. Połączenia są przejrzyste, głośne i pozbawione trzasków, echa oraz innych zakłóceń typowych dla telefonii analogowej.

Jeśli interesuje Cię telefonia internetowa i chcesz poznać bliżej wszystkie możliwości, jakie daje telefon  przez Internet, nie wahaj się i skorzystaj z naszej oferty.

Więcej o tym, w jaki sposób działa telefonia oferowana przez SPIKON oraz w jaki sposób dołączyć do naszej sieci dowiesz się, zaglądając na nasz kanał YouTube lub też kontaktując się z naszymi doradcami.

Zarejestruj się w naszej sieci bezpłatnie jeszcze dziś i zapewnij sobie dostęp do profesjonalnej telefonii internetowej!

Gwarantujemy, że nasze usługi sprostają Twoim oczekiwaniom w 100%, a Ty zaoszczędzisz na kosztach rozmów, jednocześnie ciesząc się niemal niczym nieograniczonym dostępem do telefonu i jakością połączeń.