najtańszy voip

Tani VoIP – najlepszy i najtańszy operator – SPIKON

Niskie ceny połączeń, doskonała jakość oraz prostota obsługi telefonii – to mogą Ci dzisiaj zaoferować najlepsi operatory VoIP. A do takich należy właśnie SPIKON. Jeśli zatem potrzebny Ci jest najlepszy VoIP – tak do zastosowań prywatnych, jak i biznesowych, bez wahania skorzystaj właśnie z naszej oferty. Realizowana przez nas usługa VoIP sprosta wszystkim oczekiwaniom – bez względu na to, ile i do kogo dzwonisz.

I jakość, i cena

Wydaje Ci się, że usługa VoIP nie może być jednocześnie niedroga i reprezentować sobą najwyższej jakości? W takim razie nie korzystałeś jeszcze z tego, co może Ci zaoferować SPIKON. A nasza oferta jest naprawdę atrakcyjna i korzystna. Wystarczy, że przyjrzysz się jej bliżej, by pozytywnie Cię zaskoczyła. Jako najlepsi operatorzy VoIP zagwarantujemy Ci:

  • niskie stawki połączeń – 0 zł w ramach sieci SPIKON, 7 gr/ min na połączenia stacjonarne i jedynie 18 gr/ min za połączenia komórkowe, a do tego opłatę za utrzymanie linii wynoszącą wyłącznie 1,23 zł!
  • profesjonalną i kompleksową obsługę – nasze wsparcie techniczne oznacza, że czeka na Ciebie zespół doświadczonych doradców technicznych, którzy szybko zareagują na każdą usterkę (choć te pojawiają się rzadko),
  • doskonałą jakość połączeń – oczekujesz jakości HD? To dobrze, bo nasza usługa VoIP jest realizowana właśnie w takiej jakości – o trzaskach, czy przerwanych połączeniach możesz zapomnieć,
  • prostotę obsługi – by włączyć się do Sieci, wystarczy się zarejestrować – możesz dzwonić z pomocą taniej bramki VoIP lub też korzystać z możliwości, jakie daje Ci najlepszy VoIP online, poprzez aplikację komputerową.

Czy potrzebujesz więcej, by mieć pewność, że SPIKON to najlepsi operatorzy VoIP w Polsce?

Nie tylko dla Klientów indywidualnych

Jeśli wydaje Ci się, że technologia VoIP jest dobra wyłącznie do nawiązywania połączeń prywatnych – mylisz się. SPIKON to również rozwiązania idealne dla biznesu. Wybierając nas, stawiasz na najlepszy VoIP i szeroką gamę usług takich jak choćby:

  • wirtualna centrala telefoniczna,
  • wirtualne Call Center.

Z nami, Twoja firma zyska profesjonalną sieć telefoniczną – wygodną w użytkowaniu zarówno dla Twoich Klientów, jak i dla pracowników. Wybierając ją, zwiększysz efektywność obsługi Klientów i stworzysz sobie profesjonalny wizerunek.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług w zakresie telefonii VoIP. Nasze rozwiązania pozytywnie Cię zaskoczą i pozwolą cieszyć się przejrzystymi połączeniami w cenach niższych niż gdziekolwiek indziej!