Chcesz wprowadzić swoją firmę w XXI wiek? Jeśli tak, musisz przede wszystkim zadbać o profesjonalną obsługę klienta – zapewniając mu szerokie możliwości komunikacji. Podstawą zatem będzie stworzenie profesjonalnego Call Center.

Jak założyć Call Center? Wbrew pozorom, nie musisz na to wydawać dziesiątek tysięcy złotych ani instalować zaawansowanych urządzeń. Wystarczy, że sięgniesz po oferowane przez SPIKON rozwiązania, a więc niedrogie, wirtualne Call Center, by zapewnić sobie dostęp do wszystkich funkcjonalności – prosto, tanio i profesjonalnie.

Dlaczego Call Center?

Telefoniczne centrum obsługi klientów, wydawać by się mogło, potrzebne jest jedynie tym, którzy prowadzą aktywną sprzedaż swoich produktów. Nic bardziej mylnego. Niemal każda firma – zarówno taka, która działa w przestrzeni B2C, jak i B2B potrzebuje zaawansowanego systemu obsługi telefonicznej klienta. I nie chodzi tylko o dzwonienie do kontrahentów i klientów z nowymi ofertami. To również kanał, który działa w drugą stronę. Pomoc techniczna, telefoniczny system przyjmowania zgłoszeń, telefoniczna informacja o oferowanych usługach i produktach… to tylko kilka z możliwych zastosowań.

Co oczywiste, możesz korzystać z nich wszystkich w ramach jednego Call Center – wystarczy, że wybierzesz odpowiednią technologię.

Jak założyć call center niskim kosztem?

Powtórzmy jeszcze raz – call center nie musi obciążać Twojego budżetu firmowego. Dowodem na to są usługi oferowane przez SPIKON. My zapewniamy Ci dostęp do nowoczesnych narzędzi komunikacji telefonicznej:

  • bez konieczności inwestycji w drogocenny i zaawansowany sprzęt – wystarczą komputery podpięte do Internetu i nasza aplikacja + słuchawki z mikrofonem, by móc zacząć dzwonić lub przyjmować połączenia,
  • w rozsądnej cenie,
  • z łatwym dostępem z całego świata,
  • prostych w obsłudze – z intuicyjną i wielofunkcyjną aplikacją do zarządzania połączeniami i monitorowania pracy systemu,
  • … i szeregiem innych korzyści.

Nie ma zatem żadnych przeciwwskazań ku temu, by nowoczesne Call Center powstało także w Twojej firmie.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak założyć call center korzystając z technologii oferowanej przez SPIKON – po prostu skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich informacji i pomożemy skomponować rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb biznesowych. U nas zapłacisz jedynie za usługi, z których będziesz realnie korzystasz i zyskasz fachową pomoc techniczną.

Poznaj bliżej call center oferowane przez SPIKON i stwórz profesjonalny system komunikacji telefonicznej z Klientami!