tanie rozmowy telefoniczne

Tanie rozmowy telefoniczne? To możliwe!

Chociaż ceny za połączenia telekomunikacyjne odnotowały wyraźny spadek (w porównaniu z cenami sprzed kilkunastu lat), niektórzy operatorzy nadal oferują dość wygórowane stawki. O ile jeszcze tanie rozmowy telefoniczne są możliwe w kwestii połączeń krajowych (stawki operatorów są dość zbliżone), tak rozmowy zagraniczne mogą stanowić poważny wydatek. Biorąc pod uwagę fakt, że wiele rodzin rozdzielonych jest z powodu wyjazdów zagranicznych oraz uwzględniając przypadki, kiedy to firma prowadzi współpracę z zagranicznymi kontrahentami, wysokie ceny rozmów telefonicznych za granicę generują wysokie rachunki. Rachunki, których wysokość niejednokrotnie przyprawia o zawroty głowy. W efekcie, klienci operatorów telekomunikacyjnych – zamiast prowadzić bezstresową i spokojną rozmowę, muszą ograniczać się do lakonicznych wypowiedzi, nierzadko nerwowo spoglądając na zegarek.

Znasz to z własnego doświadczenia? Czas to zmienić, ponieważ tanie rozmowy telefoniczne (także w przypadku połączeń zagranicznych) są w zasięgu Twoich możliwości.

Wybierz ofertę SPIKON

Tanie rozmowy telefoniczne oferuje zaawansowana platforma SPIKON – lider w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych. Stawki za połączenia krajowe rozpoczynają się już od 7 groszy za minutę. Natomiast połączenia zagraniczne możesz wykonywać już od 3 groszy za minutę.

Dodatkowym atutem jest możliwość wykonywania darmowych połączeń w ramach sieci. Jeżeli Twój rozmówca także korzysta z platformy SPIKON, możecie rozmawiać bezpłatnie – bez żadnych limitów czasowych.

Jakość ma znaczenie

Jeśli chodzi o tanie rozmowy telefoniczne, liczy się przede wszystkim niska cena. Niemniej jednak nie warto iść na kompromis pomiędzy niskimi kosztami a kiepską jakością połączenia. Niestety w przypadku wielu operatorów telekomunikacyjnych tak właśnie jest. Ty jednak nie musisz godzić się na takie warunki – bo skoro płacisz, możesz też wymagać.

Korzystając z zaawansowanej platformy telekomunikacyjnej SPIKON, możesz liczyć nie tylko na tanie rozmowy telefoniczne. Możesz mieć pewność, że koszt połączeń pozostanie niski, a przy tym otrzymasz dostęp do połączeń doskonałych jakościowo – bez względu na to, do jakiego kraju chcesz się dodzwonić. A to wszystko zasługa kodeków HD wyraźnie poprawiających jakość połączenia. Tak jak rozmówca usłyszy każde słowo wypowiedziane przez Ciebie, tak i Ty dokładnie usłyszysz jego głos.

Już teraz zapoznaj się z pełną ofertą SPIKON i przekonaj się, że tanie rozmowy telefoniczne to nie mrzonka.