Interesują Cię usługi takie jak tanie rozmowy telefoniczne? Zależy Ci zarówno na dobrej cenie, jak i na niezawodnej jakości połączeń oraz dostępnie do nich niezależnie od tego, gdzie jesteś? Jeśli tak, rozwiązaniem idealnym dla Ciebie będzie tani VoIP oferowany przez SPIKON. Dzięki nam, realizowanie połączeń telefonicznych – tak w ramach sieci internetowej, jak i tych tradycyjnych będzie proste jak dotychczas (a nawet prostsze), zaś oszczędności sięgną nawet kilkudziesięciu procent!

Najtańszy VoIP, najlepsza jakość = SPIKON

Dziś ceny połączeń to jeden z najważniejszych czynników, na jakie zwracamy uwagę.  Nie chcemy przepłacać – szczególnie wiedząc, iż tanie rozmowy telefoniczne są możliwe, a operatorów VoIP przybywa. Ze SPIKON możesz oczekiwać naprawdę niskich stawek za połączenia krajowe i zagraniczne – bez względu na to, czy dzwonisz na komórkę czy też na numer stacjonarny.

W naszym przypadku jednak tani VoIP nie oznacza niskiej jakości. Wręcz przeciwnie. Nasze usługi są oparte o zaawansowane technologicznie rozwiązania, które gwarantują niezawodne działanie sieci bez względu na to, skąd się łączysz. A co więcej – by skorzystać z linii, potrzebny Ci tylko dostęp do Internetu. Dzwoń zatem za pośrednictwem specjalnego telefonu VoIP bądź też wykonuj tanie rozmowy telefoniczne z komputera, tabletu czy smartfona – za pomocą odpowiedniej aplikacji.

Jakie połączenia wykonasz?

SPIKON to najtańszy VoIP, który zapewni Ci możliwość bezproblemowego połączenia z całym światem za stawki, które niejednokrotnie Cię zaskoczą. Jak tani VoIP oferujemy? Zapewniamy możliwość wykonania:

  • połączeń wewnątrz sieci VoIP – zaproś znajomych i rodzinę do SPIKON i rozmawiaj bez ograniczeń i kosztów do woli,
  • połączeń na numery stacjonarne – w Polsce zapłacisz za nie wyłącznie 7 gr/ min
  • połączeń komórkowych – ich koszt to tylko 18gr/min,
  • połączeń międzynarodowych – tu stawki są uzależnione od kraju, do którego dzwonisz, ale możesz liczyć na to, że miło Cie zaskoczą.

Najtańszy VoIP = elastyczne płatności

Nasze usługi pozwolą Ci również zadecydować o tym, w jaki sposób chcesz się rozliczać. Możesz wybrać dogodny plan abonamentowy lub też system płatności prepaid, w którym zapłacisz wyłącznie za połączenia które zrealizujesz, bez żadnych okresowych zobowiązań. To Ty decydujesz, co wybierzesz, a koszt utrzymania linii to jedyne 1,23 zł z VAT za numer!

VoIP ze SPIKON pozwoli Ci skorzystać z połączeń telefonicznych na poziomie godnym XXI wieku. Zaoszczędź zatem i ciesz się najwyższą jakością rozmów. Pierwszy okres rozliczeniowy jest zupełnie bezpłatny!