Telefonia VoIP

Poznaj alternatywę tradycyjnej telefonii

Chociaż rozwiązania tradycyjne nadal są praktykowane, wraz z galopującym postęp technologicznym warto postawić na nowoczesność. Nowoczesność w odniesieniu do branży telekomunikacyjnej. Tradycyjna telefonia, choć jeszcze nie odeszła do lamusa, stopniowo wypierana jest przez bardziej innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możliwa jest całkowita rezygnacja z telefonu stacjonarnego. Telefonia VoIP to przyszłość, na której warto się oprzeć.

Wykorzystaj potencjał internetu

Telefonia VoIP to doskonały przykład tego, jak można wykorzystać potencjał drzemiący w sieci internetowej. Połączenie tradycyjnej telefonii z internetem pozwoliło na uzyskanie zaawansowanego rozwiązania, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie połączeń telefonicznych z dowolnego zakątka na świecie. Wystarczy tylko stabilne połączenie internetowe, by móc dzwonić oraz odbierać połączenia. Dodatkowym atutem jest łatwość użytkowania. Z VoIP można korzystać nawet wtedy, gdy komputer już wyłączony – potrzebne jest jedynie łącze internetowe.

Szeroki zakres możliwości

Telefonia VoIP jest rozwiązaniem, dzięki któremu możesz wykonywać połączenia krajowe i zagraniczne. Jednak to nie jedyne możliwości… Decydując się na takie rozwiązanie, zyskujesz dostęp do dodatkowych funkcjonalności. Funkcjonalności, których na próżno szukać w tradycyjnej telefonii.

Telefonia VoIP to dużo więcej niż standardowy aparat. Bez ograniczeń możesz korzystać z usługi poczty głosowej, konferencji głosowej, nagrywania połączeń, kolejki oczekujących na połączenie, wirtualnego faxu czy aplikacji Voicer.

Rozwiązanie dla domu i dla biznesu

Telefonia VoIP jest rozwiązaniem dedykowanym zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Z nowoczesnych możliwości możesz więc korzystać w domu oraz w firmie. W obu przypadkach istotną rolę odgrywają oszczędności, a właśnie na to możesz liczyć, korzystając z oferty SPIKON.

Decydując się na telefonię VoIP, otrzymujesz dostęp do tanich połączeń telefonicznych. Rozmowy krajowe i zagraniczne to konkurencyjne ceny, pozwalające na rozmowy niemal bez ograniczeń. Już nie musisz obawiasz się o koszty, ponieważ stawki za połączenia zaczynają się już od kilku groszy za minutę. Ponadto – w ramach sieci SPIKON – rozmawiasz zupełnie za darmo!  A wszystko to przy zachowaniu najwyższej jakości połączeń (dzięki zastosowaniu specjalnych kodeków HD i w przypadku posiadania stabilnego łącza internetowego).

Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje telefonia VoIP.
Wypróbuj to rozwiązanie i przekonaj się o jego atrakcyjności.