Wykorzystaj potencjał telefonii internetowej

Chociaż wprowadzenie usług telekomunikacyjnych w pewnym stopniu zrewolucjonizowało codzienne życie ludzi na całym świecie, ogromnym krokiem naprzód okazało się uruchomienie sieci internet. To on sprawił, że telefonia otrzymała zupełnie nowy wymiar i stała się jeszcze bardziej dostępna. Nie będzie więc przesadą stwierdzenie, że internet pozwolił telefonii rozwinąć skrzydła, dzięki czemu jakiekolwiek bariery terytorialne zostały skutecznie wyeliminowane. Telefonia internetowa pozwala bowiem na wykonywanie połączeń – bez względu na granice przestrzenne. A to wszystko z zachowaniem doskonałej jakości.

Internet + telefon = nieograniczone możliwości

Telefonia internetowa daje dostęp do nieograniczonych możliwości w zakresie komunikacji. Połączenie dwóch – wydawać by się mogło – całkowicie odmiennych światów dało dostęp do znacznie wygodniejszych, prostszych w obsłudze oraz innowacyjnych rozwiązań. Telefonia internetowa z jednej strony wciąż pozostaje standardową telefonią (nadal korzystasz ze stacjonarnego numeru), ale z drugiej – posiada cechy internetu (przypisany numer telefonu możesz zabrać ze sobą, ponieważ jest on przypisany do Twojego konta „w chmurze”).

Telefonia internetowa – rozwiązanie dla domu i dla firm

Telefonia internetowa to nowoczesne rozwiązanie, z którego możesz korzystać zarówno na prywatny użytek, jak i podczas prowadzenia biznesu. Usługa skierowana jest bowiem dla klientów indywidualnych oraz dla firm. To szczególnie opłacalna opcja wszędzie tam, gdzie wykonywanych jest dużo połączeń – zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Pozwala przede wszystkim na dużą oszczędność kosztów, ponieważ ceny rozmów telefonicznych są wyjątkowo atrakcyjne.

Dlaczego warto zdecydować się na telefonię internetową?

Telefonia internetowa to innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje na popularności. Jest to podyktowane przede wszystkim wielością zalet.

  • Niskie koszty połączeń – bez względu na to, czy są to połączenia krajowe czy zagraniczne. Ceny zaczynają się już od 3 groszy za minutę.
  • Darmowe rozmowy wewnątrz sieci – rozmawiając z innymi użytkownikami sieci SPIKON za połączenie nie płacisz nic.
  • Dostępność bez względu na lokalizację – z tego samego numeru korzystasz, gdziekolwiek jesteś (pod warunkiem posiadania komputera oraz dostępu do sieci). Dzięki temu Twoi rozmówcy mają z Tobą znacznie lepszy kontakt.
  • Dostęp do szerokich funkcjonalności dodatkowych, m.in. poczty głosowej, konferencji głosowej.

Wybierz rozwiązanie z przyszłością

Telefonia internetowa to rozwiązanie z przyszłością. Połączenie nowoczesnych rozwiązań z wysoką jakością świadczonych usług oraz niskimi cenami za rozmowy telefoniczne spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Tym bardziej, że telefonia internetowa oznacza brak umów i brak konieczności posiadania linii telekomunikacyjnej.

Sprawdź ofertę SPIKON i przekonaj się, że to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.