Jeśli prowadzisz własny biznes i szukasz sposobu na to, by:

  • zmniejszyć koszty połączeń telefonicznych,
  • usprawnić system telekomunikacji wewnątrz firmy i komunikacji z klientami,
  • zwiększyć efektywność obsługi telefonicznej klienta,
  • unowocześnić komunikację telefoniczną…

… idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie telefonia IP.

Czym jest telefonia IP?

Telefonia IP (z angielskiego IP Telephony) to nowoczesne rozwiązanie teleinformatyczne umożliwiające komunikację głosową za pośrednictwem łącza internetowego. Transmisja głosu odbywa się dokładnie tak samo, jak innych danych, a więc w postaci pakietów i odbywa się tym samym kanałem co inne formy internetowej transmisji danych.

W przeciwieństwie do tradycyjnego łącza telefonicznego, telefonia IP nie wymaga odrębnej, dedykowanej linii telefonicznej. Wystarczy profesjonalna centrala IP, dzięki której następuje odpowiednie przekierowanie połączeń.

Centrala IP w firmie – dlaczego warto?

Telefonia IP do rozwiązań biznesowych to rozwiązanie idealne dla każdej firmy – niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z niewielkim przedsiębiorstwem, czy też rozległą korporacją. Profesjonalna centrala IP bowiem gwarantuje:

  • pełną kontrolę nad realizowanymi połączeniami telefonicznymi – co ważne dla kierownictwa: tak w przypadku zarządzania zaawansowanym i dużym Call Center, jak i zwykłą siecią telefoniczną,
  • możliwość monitorowania połączeń czasie rzeczywistym i generowania raportów z połączeń telefonicznych,
  • szansę stworzenia profesjonalnej wirtualnej centrali i przekierowywania połączeń do konkretnych doradców,
  • możliwość integracji wewnętrznej sieci telefonicznej z siecią zewnętrzną (m.in. dzięki usługom takim, jak SIP Trunk oferowanymi przez SPIKON),
  • realne obniżenie kosztów połączeń – nawet do kilkudziesięciu procent.

Wszystko to sprawia, że coraz więcej firm decyduje się na zastosowanie telefonii IP i całego potencjału możliwości, jakie to rozwiązanie technologiczne za sobą niesie.

Jeśli i Ty chcesz wprowadzić swoją firmę w XXI wiek, zapewniając jej profesjonalną i niezawodną komunikację telefoniczną o zaawansowanej funkcjonalności, dowiedz się, jakie możliwości oferuje Ci SPIKON.

Nasza oferta zawsze jest szyta na miarę i dopasowana do konkretnego Klienta. Stale się rozwijamy, przekraczając kolejne bariery technologiczne i pomagając Ci osiągać realne zyski dzięki nowoczesnemu systemowi komunikacji telefonicznej. SPIKON to Twoja szansa na rozwój.

Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas, by uzyskać pełen pakiet informacji – zapraszamy.