Zrób krok w stronę nowoczesności – wybierz VoIP

Usługa VoIP (Voicer over Internet Protocol) wreszcie staje się coraz bardziej powszechnym rozwiązaniem. Coraz odważniej wkracza w dzisiejszą rzeczywistość, mogąc zaoferować znacznie więcej możliwości niż standardowe rozwiązania. Usługa VoIP pozwala bowiem na łatwiejszą, sprawniejszą oraz wygodniejszą komunikację na odległość.

Prowadź rozmowy za pośrednictwem internetu

Usługa VoIP różni się od standardowych usług telekomunikacyjnych przede wszystkim technologią. Wykorzystuje bowiem szerokopasmowy dostęp do internetu, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie połączeń oraz ich odbieranie – także od osób korzystających z analogowych linii telefonicznych.

Usługi dostępne są dla klientów indywidualnych, spełniając jednocześnie oczekiwania najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Zapomnij o szumach – postaw na doskonałą jakość

Usługi VoIP w ramach zaawansowanej technologii to wysoki standard w zakresie jakości połączeń. Nie musisz martwić się jakiekolwiek szmery czy szumy – bez względu na odległość. Zakłócenia staną się częścią przeszłości, jeśli zdecydujesz się na telefonię VoIP. Stale udoskonalana, zapewnia doskonałą jakość przesyłania głosu. A to wszystko za sprawą upowszechnienia się standardu kompresji głosu LPC.

Jak korzystać z VoIP?

Dostęp do usług VoIP jest właściwie nieograniczona. Z tej technologii można korzystać zarówno z komputera, specjalnego telefonu czy klasycznego aparatu telefonicznego (musi jednak posiadać odpowiedni adapter VoIP). Jest to więc wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można komunikować się bez żadnych ograniczeń, nie patrząc przy tym na koszty…

Usługi VoIP w konkurencyjnych cenach

Dzięki usłudze VoIP wreszcie zapomnisz o wysokich rachunkach za połączenia krajowe i międzynarodowe. Tanie rozmowy telefoniczne to w tym przypadku standard, który przekłada się na spore oszczędności. Wreszcie nie musisz kontrolować czasu trwania rozmowy, ponieważ koszty są naprawdę bardzo niskie. Ceny rozmów zagranicznych rozpoczynają się już od 3 groszy za minutę.

Dlaczego warto zdecydować na usługi VoIP?

Usługa VoIP oferowana przez SPIKON to mnóstwo zalet, z których korzysta każdy użytkownik:

  • duże oszczędności, dzięki atrakcyjnym stawkom za połączenia,
  • możliwość wykonywania połączeń każdego typu (krajowe, zagraniczne, na komórki),
  • możliwość skorzystania z dodatkowych opcji (np. poczty głosowej, wirtualnego call center, przekierowanie połączeń, połączenia oczekujące).

Zdecyduj się na usługi VoIP, by poczuć nową jakość zaawansowanych technologii.