Otwórz się na nowe możliwości z technologią VoIP

VoIP (Voice over Internet Protocol) to zaawansowana technologia pozwalająca na przesył głosu za pośrednictwem łącza internetowego przy jednoczesnej rezygnacji z tradycyjnych łączy telefonicznych. Wielość zalet oraz niemal nieograniczone możliwości sprawiają, że z VoIP korzysta coraz więcej osób. W ramach zaawansowanej technologii można korzystać z wielu praktycznych funkcjonalności.

Zapomnij o tworzeniu kosztownej infrastruktury

Wdrożenie VoIP to krok w stronę nowoczesności. Nowoczesności, która wyraża się w możliwości stosowania innowacyjnych rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów. Korzystając z zaawansowanej technologii telefonii internetowej, nie trzeba tworzyć kosztownej infrastruktury, która jest kosztowna także w dalszej eksploatacji.

Chcąc skorzystać z potencjału drzemiącego w VoIP, wystarczy dostęp do stabilnego połączenia internetowego od dostawcy ISP. Liczy się tutaj odpowiednia przepustowość o proporcjonalnej do planowanego ruchu. Potrzebujesz tylko tyle, by móc cieszyć się wysokim komfortem rozmów. Rozmów, które wyróżniają się przy tym doskonałą jakością – pozbawioną szumów, szmerów oraz innych zakłóceń.

VoIP – korzystne rozwiązanie dedykowane firmom

Technologia VoIP otwiera przez firmami nieograniczone możliwości, dopasowane pod nawet najbardziej specyficzną branżę. W ramach usług oferuje dostęp do szeregu funkcjonalności, dzięki którym możliwe jest sprawne obsługiwanie klientów oraz natychmiastowe kontaktowanie się z kontrahentami (także zagranicznymi).

VoIP to szereg dodatkowych usług, m.in.:

  • wirtualne call center,
  • menu IVR,
  • kolejka połączeń oczekujących,
  • nagrywanie rozmów,
  • poczta głosowa,
  • konferencje głosowe,
  • SIP Trunk.

Tylko od Ciebie zależy, na które usługi dodatkowe się zdecydujesz. Wszystkie dostępne są w atrakcyjnych cenach, nie obciążając nadmiernie firmowego budżetu.

VoIP – praktyczne rozwiązanie w Twoim domu

Nie musisz prowadzić własnej firmy, by móc korzystać z nieograniczonych możliwości VoIP. Oferowane usługi dedykowane są również klientom indywidualnym. Co zyskujesz?

  • Tanie połączenia krajowe i zagraniczne.
  • Bezpłatne rozmowy bez ograniczeń do innych klientów korzystających z platformy SPIKON.
  • Oszczędności związane z brakiem opłaty abonamentowej.

Podążając za nowoczesnymi technologiami, możesz sporo zyskać. Redukcja kosztów związanych z opłatami telekomunikacyjnymi z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

Już teraz zapoznaj się z pełną ofertą i sprawdź  jak dużo zaoszczędzisz!