wirtualne call center

Wirtualne Call Center w SPIKON

System Call Center w chmurze

Główną i niezaprzeczalną zaletą Wirtualnego Call Center w platformie SPIKON to minimalizacja kosztów związanych z jego działaniem i utrzymaniem. Brak kosztów aktywacyjnych oraz niskie i bardzo konkurencyjne opłaty miesięczne stanowią idealną konkurencję dla rozwiązań stacjonarnych – odchodzą problemy związane z kosztem sprzętu, licencją za oprogramowanie i utrzymaniem/serwisowaniem.

Call Center w platformie SPIKON to przede wszystkim szereg wysoce funkcjonalnych usług, które podniosą wydajność, skuteczność i dostępność działu obsługi klienta w Państwa firmie. Tworzenie i zarządzanie usługą odbywa się za pośrednictwem niezwykle intuicyjnego panelu klienta, który nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej. Korzystając z Wirtualnego Call Center w SPIKON otrzymują Państwo gwarancję jakości i zadowolenia.

Usługi dostępne w ramach Wirtualnej Centrali

Kampanie Call Center
Połączenia przychodzące oraz wychodzące obsługiwane są przez „Kampanie Call Center”. W ramach kampanii możliwe jest zdefiniowanie wielu parametrów mających wpływ na sposób obsługi połączeń oczekujących.
Konsultanci Call Centet
Rejestrator rozmów
Click2Talk
Voicer
Dialer telefoniczny
Dialer telefoniczny jest usługą dedykowaną dla kampanii wychodzących takich jak sprzedaż, ankietowanie oraz widykacja. Dialer umożliwia efektywne wykorzystanie czasu pracy konsultantów poprzez tzw. „naddzwanianie”.
Monitoring
Raportowanie
Ocenianie
Usługi rozszerzające Call Center

Chcesz stworzyć profesjonalne call center – takie, które umożliwi Ci fachową obsługę Klientów i pozwoli stworzyć profesjonalny wizerunek? Jeśli tak, koniecznie sprawdź możliwości, jakie daje Ci nasza centrala PBX. Dzięki rozwiązaniom,  które oferuje SPIKON, zapewnisz sobie system płynnego kontaktu z klientami z szerokimi możliwościami personalizacji.

Jak działa nasz system Call Center?

SPIKON oferuje Ci system Call Center w chmurze danych, co oznacza przede wszystkim, że do aplikacji i wirtualnej centrali możesz uzyskać dostęp bez względu na to, gdzie jesteś. Połączenia bowiem realizowane mogą być z całego świata – pod warunkiem, że masz zainstalowany nasz panel oraz dostęp do dobrego łącza internetowego. Tyle wystarczy, by oferowana przez nas centrala IP PBX zadziałała niezawodnie.

Jak konkretnie wygląda działanie systemu? W uproszczeniu możemy powiedzieć, że oferujemy zaawansowane oprogramowanie, które pozwala na stworzenie naprawdę profesjonalnego centrum kontaktowego. Takiego, w którym możliwe jest:

 • sprawne rozdzielenie połączeń do doradców wyspecjalizowanych w konkretnych branżach,
 • kolejkowanie połączeń,
 • podział doradców na konkretne działy – nazywane w naszym panelu kampaniami,
 • śledzenie i nagrywanie połączeń oraz kontrola pracy doradców,
 • skorzystanie z rozwiązań takich jak: Click2Call, Dialer, Voicer,
 • … i wiele więcej.

Dlaczego SPIKON?

To proste. Przede wszystkim nasz system call center ma charakter wirtualny, co oznacza brak konieczności tworzenia dodatkowych instalacji, ciągnięcia kilometrów kabli, a co za tym idzie – redukcję wydatków. To jednak, że oferowane przez nas rozwiązanie to wirtualna centrala PBX, wcale nie oznacza niższej jakości. Wręcz przeciwnie – połączenia, które realizowane są z wykorzystaniem rozwiązań, jakie oferuje centrala IP PBX z naszej oferty odznaczają się wysoką przejrzystością oraz doskonałą jakością.

Nasz system zatem jest:

 • niezawodny i bezawaryjny – co gwarantuje możliwość stworzenia profesjonalnego centrum kontaktowego, realizującego usługi przez 24 godziny na dobę,
 • korzystny cenowo – zapewniamy niskie ceny oraz możliwość dopasowania kosztów i zakresu usług do realnych potrzeb biznesowych,
 • prosty w obsłudze – nasz panel zapewnia moc funkcjonalności oraz działa intuicyjnie,
 • dostosowany zarówno do odbierania jak i wykonywania połączeń,
 • zaawansowany technologicznie – nasza centrala PBX to rozwiązanie na miarę potrzeb XXI wieku.

Jeśli zatem interesują Cię rozwiązania takie, jak centrala IP PBX i szukasz doświadczonego operatora VoIP, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań, skontaktuj się. Wspólnie stworzymy rozwiązanie szyte na miarę Twoich indywidualnych potrzeb!

Wirtualne Call Center – Korzyści dla firm

 • Profesjonalne Wirtualne Call Center dostępne z każdego miejsca na świecie
 • Podniesienie jakości telefonicznego obsługi klienta
 • Bezpłatne wsparcie oraz pomoc – Pomożemy Państwu przygotować spersonalizowane Call Center
 • Elastyczność finansowa – Nasze usługi świadczymy w modelu PrePaid oraz PostPaid (umowa abonamentowa)
 • Optymalizacja wykorzystania infrastruktury telekomunikacyjnej dzięki zintegrowaniu usług
 • Możliwość negocjacji indywidualnych warunków oferty takich jak koszt usług i połączeń

Jaki jest koszt ?

 • Płacisz tylko za wybrane przez siebie usługi
 • Płacisz tylko za okres kiedy korzystasz z danej usługi
Zarejestruj się

Pierwszy okres rozliczeniowy jest bezpłatny!

Zapraszamy do testów!